Що таке хна для брів?

Сьогодні людство стало більше, ніж коли-небудь, замислюватися про здоровий спосіб життя, що включає здорове харчування, заняття спортом, використання товарів з натуральних компонентів. Індустрія краси не стала винятком — більшу популярність набирає косметика і засоби по догляду на натуральній основі. Так, серед бровистов (brow майстрів), хна для брів стала популярним засобом для фарбування.

Що ж таке хна і чому вона стала таким популярним продуктом? Хна для брів являє собою натуральний барвник у вигляді порошку, який складається з подрібненого листя куща індійської Лавсонії. При її виготовленні не використовують окислювачі та інші хімічні компоненти, тому люди з чутливою шкірою і схильністю до алергії можуть сміливо користуватися даним продуктом. Для того, щоб почати роботу з хною, потрібно всього лише розвести її теплою водою. Біотатуаж — процедура, в основі якої лежить фарбування шкіри натуральними барвниками, наприклад хною. Хна тримається не тільки на самих волосках, але і на шкірі, тому результат після фарбування буде більш ефектним, ніж після фарбування фарбою. До речі, якщо порівнювати стійкість фарби і хни для брів на волосках, то і тут засіб виграє, так як тримається на бровах до 30 днів, що не можна сказати про штучному барвнику. Хна для брів може приховати відсутність волосків після невдалої корекції або, наприклад, травми. А якщо раптом результат фарбування не задовольнив тебе, його легко можна підкоригувати за допомогою ремувера для глибокого очищення шкіри. Варто зауважити, що після фарбування хною зміцнюється волосяна цибулина, волоски стають густішими і здоровішими. Хна виграє і в плані грошової економії в порівнянні з синтетичними засобами-собівартість процедури фарбування у першої набагато нижче.

Хна для брів - це красиво, природно, модно, а головне безпечно. Слід пам'ятати про те, що твій результат фарбування, сильно залежить від якості хни і вміння правильно її використовувати. Тому, ми радимо тобі купувати тільки перевірені продукти, а навчатися тільки у грамотних майстрів. З цим ми можемо тобі допомогти! Заходь до нас в магазин, пиши, дзвони і ми з радістю проконсультуємо тебе. Команда BrowXenna.com.ua

 

ХНА ДЛЯ БРІВ BROWXENNA (BROW HENNA) В УКРАЇНІ

У 2013 році на ринку України з'явилася хна для брів BrowXenna (Brow Henna), не мала на той час аналогів у світі і досі вважається лідером у своєму сегменті як самий якісний і зручний у використанні продукт.

Крім стійкості, хна для брів володіє вираженим відновлюючим ефектом, регенерує зростання волосків, роблячи їх міцними і здоровими. Залежно від індивідуальних особливостей, ефект фарбування BrowXenna (Brow Henna) зберігається до 6 тижнів.

Помилково думати, що хна обов'язково повинна бути рудого кольору! Купити хну для брів BrowXenna (Brow Henna) представлену в 12 відтінках, які підійдуть під будь кольоротип шкіри, можна в нашому інтернет-магазині. Крім того, їх можна комбінувати, створюючи неповторний образ і яскравий, впевнений погляд без найменшого натяку на рыжину.

Корисні властивості, натуральна палітра кольорів та виражений, ні з чим не порівнянний ефект зробили хну для брів BrowXenna (Brow Henna) найпопулярнішим засобом дизайну погляду в салонах краси і brow-барах.