Brow Henna BrowXenna Ukraine
0 UAH 0 items

MenuCatalogueShipping and paymentContacts

Online consultation

 

Не важливо, досвідчений майстер або новачок в індустрії краси - ми постійно знаходимося на шляху до досконалості, ми вчимося і в процесі навчання неминуче робимо помилки, і у нас з'являються питання.Ви, напевно, помічали, що багато моментів з нашого навчання ми починаємо розуміти тільки тоді, коли напрацьовуємо практичний досвід? Раз по раз проходячи нові навчальні програми, ми все ясніше розуміємо необхідність, сенс і порядок певних дій. Ми починаємо задавати "більш правильні питання", ми ростемо і так стаємо професіоналами.Але навчальні курси, вебінари, підвищення кваліфікації це одне... А кому задати питання, що виникло в процесі роботи? Як вирішити "дрібну", "не серйозну", як деяким здається, проблему про яку "соромно майстру питати"? Іноді нам допомагають колеги, спеціалізовані форуми або групи в соцмережах, але, на жаль, не завжди можна отримати на своє питання правильну і своєчасну відповідь. До того ж, деякі майстри, знаючи правильну відповідь на Ваше запитання - не дадуть відповідь, просто через небажання або почуття конкуренції. Іноді ми і зовсім не знаходимо рішення і тоді доводиться самим, шляхом проб і помилок домагатися потрібного результату.

 

 

Мене звати Вікторія Гажина. Я сертифікований Топ-Майстер і топ-тренер Академії Lash&Brow. Моя основна спеціалізація-брови. Моє основне завдання-зробити їх красивими)Я теж, як і всі ми, люблю вчитися новому, удосконалювати свою майстерність. Але, без помилкової скромності, можу сказати, що в деяких речах я досягла певних вершин професіоналізму — це архітектура брів і їх фарбування. Своїм п'ятнадцятирічним досвідом я готова поділитися з будь-яким бажаючим. І для мене немає "дрібних проблем", "несерйозних" і "соромних" питань. Всі ми з чогось починали і я прекрасно пам'ятаю той час, і свої сумніви.

 

 

На цій сторінці ви можете купити онлайн консультацію тривалістю від 30 хв і більше для отримання відповідей на будь-які Ваші запитання в рамках наступних тем:
- архітектура брів;
- технологія фарбування брів хною BrowXenna;
- колористика хни BrowXenna;
- матеріали BrowXenna і робота з ними;
- основи перманентного макіяжу (татуаж брів);
- ламінування брів.
Я готова поділитися з Вами не тільки "сухою" теорією з навчальних курсів, а й усіма відомими мені нюансами і особистими напрацюваннями в обговорюваній темі.

 

 

- це дешевше будь-яких курсів, вебінарів і т. п.;

- гарантоване отримання правильно відповіді від досвідченого фахівця;

- оперативне отримання відповіді на питання, що цікавить;

 

 

1. Консультація здійснюється віддалено, за допомогою мережі Інтернет.
2. Використовувані програми-Skype, Viber, WhatsApp. За домовленістю, можливі наступні формати спілкування-відеочат, голосові повідомлення, листування.
3. Консультація здійснюється російською мовою;
4. Можливості консультації обмежені Вашими базовими знаннями, а так само рамками купленого часового проміжку.
Тобто, ви повинні розуміти-неможливо, наприклад, укласти дводенний курс з колористики в 30 хвилин купленого часу. Особливо, якщо ви навіть не знайомі з технологією фарбування хною.
В цьому випадку, Вам будуть дані рекомендації про отримання необхідних, базових знань-можливо, у форматі навчального курсу, а не короткої консультації, мета якої відповіді на питання, але не повноцінне навчання.

 

There are no products to list in this category.


 

The online store Brow Henna Ukraine offers everyone the opportunity to get additional knowledge in a new format-short expert consultations.
Consultation time-from 30 minutes or more. The cost is 500 UAH for 30 minutes.