Оновлений сайт

Оновлений сайт

Дорогі наші клієнти, нарешті ми запустили оновлену версію нашого інтернет-магазину. Не все ще зроблено, але основні переваги роботи на новій платформі ви можете відчути вже зараз. Одне з основних поліпшень, те, чого так не вистачало при роботі зі старою версією магазину BrowHenna - швидке завантаження сайту та окремих сторінок, не залежно від того, перебуваєте ви в зоні дії мережі WI-FI або підключені до мобільного інтернету.

Тепер інтернет-магазин повноцінно працює в двох мовних версіях, української та російської - повноцінний переклад мають не тільки статті, як раніше, але і все меню, назви і опису категорій і товарів, а так само всі форми взаємодії з клієнтом (замовлення, зворотній зв'язок і т. д.) найближчим часом запрацюють пакети англійської та польської мов.

З форми оформлення замовлення прибрано все зайве, а для вашої зручності доданий модуль Нової пошти, який завдяки прямому зв'язку зі службою, допомагає з вибором пункту призначення товару і заповненням адресної форми, визначенням вартості та варіантів доставки.

Тепер не обов'язково реєструватися на сайті для здійснення покупки! 

Навігація по сайту стало більш зручною, а переглядати сторінки в мобільній версії тепер так само комфортно, як і на персональному комп'ютері, завдяки адаптації сайту під мобільні пристрої.
 01.10.2018