Онлайн консультація

 

Не важливо, досвідчений майстер або новачок в індустрії краси - ми постійно знаходимося на шляху до досконалості, ми вчимося і в процесі навчання неминуче робимо помилки, і у нас з'являються питання.Ви, напевно, помічали, що багато моментів з нашого навчання ми починаємо розуміти тільки тоді, коли напрацьовуємо практичний досвід? Раз по раз проходячи нові навчальні програми, ми все ясніше розуміємо необхідність, сенс і порядок певних дій. Ми починаємо задавати "більш правильні питання", ми ростемо і так стаємо професіоналами.Але навчальні курси, вебінари, підвищення кваліфікації це одне... А кому задати питання, що виникло в процесі роботи? Як вирішити "дрібну", "не серйозну", як деяким здається, проблему про яку "соромно майстру питати"? Іноді нам допомагають колеги, спеціалізовані форуми або групи в соцмережах, але, на жаль, не завжди можна отримати на своє питання правильну і своєчасну відповідь. До того ж, деякі майстри, знаючи правильну відповідь на Ваше запитання - не дадуть відповідь, просто через небажання або почуття конкуренції. Іноді ми і зовсім не знаходимо рішення і тоді доводиться самим, шляхом проб і помилок домагатися потрібного результату.

 

 

Мене звати Вікторія Гажина. Я сертифікований Топ-Майстер і топ-тренер Академії Lash&Brow. Моя основна спеціалізація-брови. Моє основне завдання-зробити їх красивими)Я теж, як і всі ми, люблю вчитися новому, удосконалювати свою майстерність. Але, без помилкової скромності, можу сказати, що в деяких речах я досягла певних вершин професіоналізму — це архітектура брів і їх фарбування. Своїм п'ятнадцятирічним досвідом я готова поділитися з будь-яким бажаючим. І для мене немає "дрібних проблем", "несерйозних" і "соромних" питань. Всі ми з чогось починали і я прекрасно пам'ятаю той час, і свої сумніви.

 

 

На цій сторінці ви можете купити онлайн консультацію тривалістю від 30 хв і більше для отримання відповідей на будь-які Ваші запитання в рамках наступних тем:
- архітектура брів;
- технологія фарбування брів хною BrowXenna;
- колористика хни BrowXenna;
- матеріали BrowXenna і робота з ними;
- основи перманентного макіяжу (татуаж брів);
- ламінування брів.
Я готова поділитися з Вами не тільки "сухою" теорією з навчальних курсів, а й усіма відомими мені нюансами і особистими напрацюваннями в обговорюваній темі.

 

 

- це дешевше будь-яких курсів, вебінарів і т. п.;

- гарантоване отримання правильно відповіді від досвідченого фахівця;

- оперативне отримання відповіді на питання, що цікавить;

 

 

1. Консультація здійснюється віддалено, за допомогою мережі Інтернет.
2. Використовувані програми-Skype, Viber, WhatsApp. За домовленістю, можливі наступні формати спілкування-відеочат, голосові повідомлення, листування.
3. Консультація здійснюється російською мовою;
4. Можливості консультації обмежені Вашими базовими знаннями, а так само рамками купленого часового проміжку.
Тобто, ви повинні розуміти-неможливо, наприклад, укласти дводенний курс з колористики в 30 хвилин купленого часу. Особливо, якщо ви навіть не знайомі з технологією фарбування хною.
В цьому випадку, Вам будуть дані рекомендації про отримання необхідних, базових знань-можливо, у форматі навчального курсу, а не короткої консультації, мета якої відповіді на питання, але не повноцінне навчання.

 

Для отримання консультації заповніть форму нижче


 

Інтернет-магазин Brow Henna Україна пропонує всім бажаючим можливість отримання додаткових знань в новому форматі-короткі консультації фахівця. Відповімо на будь-які питання по BrowXenna (Brow Henna) і не тільки.
Час консультації - від 30 хв і більше. Вартість-500 гривень за 30 хвилин.