Освітлення брів


Освітлювач для брів RefectoCil № 0, Блондор, 15 мл

Освітлювач для брів RefectoCil № 0, Блондор, 15 мл

Для отримання точного кольору обраної палітри необ..

138 грн

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Продукція для освітлення брів від магазину Brow Henna - якісні пасти, що використовуються для зміни відтінку при фарбуванні брів, а також для боротьби з небажаними волосками.
Крем для освітлення - якісне засіб, який може використовуватися як в домашніх, так і салонних умовах. Воно забезпечує досягнення бажаного результату завдяки збалансованому складу.
Освітлення брів від Brow Henna не подарує небажаних сюрпризів при фарбуванні, оскільки вона оптимально сумісна з ми, офарблюють засобами.
Представлена продукції

В каталозі інтернет-магазину Brow Henna представлені наступні види продукції для освітлення брів:
1. Крем освітлюючий для волосків - універсальний засіб для освітлення небажаних волосків на обличчі і по всьому тілу. Освітлювач Jolen повністю підходить власницям будь-якого типу шкіри і кольору волосся, оскільки дерматологічно протестований і абсолютно безпечний. У його збалансовану формулу входять речовини, зволожуючі шкіру після освітлення, що гарантує відсутність роздратування і почервоніння. Дія крему триває до 4 тижнів, забезпечуючи відмінний результат.
2. Освітлювач для брів REFECTOCIL використовується при фарбуванні. Він дозволяє зробити фарбу необхідного відтінку для забезпечення бажаного результату. У комплекті з освітлювачем додається лопатка, яка дає можливість додати необхідну кількість освітлювача у фарбу. Склад освітлювача дерматологічно протестований і безпечний.
Переваги світлих матеріалів для брів від магазину Brow Henna

Освітлення брів - проста і комфортна процедура, завдяки нашим засобам доступна тепер, як у салонних, так і домашніх умовах. У зручній та практичній упаковці речовини зберігають свої властивості тривалий час і можуть бути використані неодноразово.
До складу світлих засобів входить зволожуючий комплекс, який доглядає за шкірою брів і живить її. Дерматологічні тести підтвердили безпечне використання продукції людьми, що володіють чутливої шкіри.
Замовлення продукції можливе на сайті в один клік або по телефону. Інтернет-магазин надає вигідні умови придбання продукції оптом. Менеджери компанії допоможуть зробити покупку і дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять.