Засоби очищення


Шампунь-піна для глибокого очищення брів BrowXenna (Brow Henna) Shampoo

Шампунь-піна для глибокого очищення брів BrowXenna (Brow Henna) Shampoo

Ніжний шампунь для брів BrowXenna (Brow ..

390 грн

Двофазний лосьйон-фіксатор BrowXenna (Brow Henna), 100 мл

Двофазний лосьйон-фіксатор BrowXenna (Brow Henna), 100 мл

Опис Лосьйон для зняття хни Bro..

310 грн

Двофазний лосьйон-фіксатор BrowXenna (Brow Henna), 50 мл

Двофазний лосьйон-фіксатор BrowXenna (Brow Henna), 50 мл

ОписЛосьйон для зняття хни BrowXenna (..

185 грн

Мінеральний розчин BrowXenna (Brow Henna)

Мінеральний розчин BrowXenna (Brow Henna)

Мінеральна вода високої очистки BrowXenn..

170 грн

RefectoCil Рідина для видалення плям фарби

RefectoCil Рідина для видалення плям фарби

RefectoCil Tint Remover Рідина для видалення плям ..

465 грн

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Очищення - один з найважливіших етапів догляду за бровами і віями. Brow Henna, як ніхто це розуміє. Саме тому бренд професійної косметики створив цілу лінію для очищення шкіри і волосся в процесі фарбування.
Матеріали для роботи з бровами дозволяють усунути помилки фарбування і скорегувати тон хни під час проведення процедури.
Кошти, представлені в цьому розділі, стануть невід'ємною частиною домашніх процедур фарбування і незамінним помічником майстрів.
Косметика для очищення дозволить виконувати процедуру з максимальним комфортом і якістю. Саме тому вони є важливою складовою будь-якого фарбування як вдома, так і в салоні.
Представлена продукція
⁃ Шампунь Brow Henna для глибокого очищення брів. Засіб, який не тільки глибоко і повноцінно очищає волоски, але і знежирює шкіру для подальшої процедури. Використання шампуню, завдяки ефекту м'якого пілінгу, дозволить видалити ороговілі частинки шкіри в області Брів. Комплексний вплив засобу дозволить максимально тривалий час зафіксувати хну на шкірі.
⁃ Лосьйон Brow Henna. Засіб очищення дозволяє усувати надлишки хни, не видаляючи основні шари фарби з шкіри і волосся. Лосьйон м'яко зволожує і очищає шкіру.
Мінеральний розчин-вода високого ступеня очищення, створена спеціально для розведення хни до необхідної консистенції. Зручний флакон дозволяє дозувати розчин при проведенні фарбування.
⁃ Ремувер кольору - це незамінний засіб при фарбуванні. Воно дозволяє усунути надлишки і освітлити тон хни до бажаного відтінку.
Кремовий і гелевий ремувер кольору являють собою інноваційний продукт. Гелевий ремувер володіє декількома запахами, що робить його застосування більш приємним. Кремовий ремувер відрізняється тим, що підходить для чутливої шкіри і м'яко видаляє фарбу.
⁃ Рідина для видалення плям фарби застосовується для усунення помилок при фарбуванні.
Переваги косметики BrowXenna (Brow Henna) 
 BrowXenna (Brow Henna) - лінія професійної косметики для брів і вій, яка відрізняється якістю і збалансованим складеному.
Застосування засобів для очищення шкіри і волосків дозволяє проводити процедуру фарбування навіть новачкам.
До складу засобів для очищення входять компоненти, які не травмують навіть чутливу шкіру і не викликають подразнень. Всі вони проходять клінічну перевірку. Це гарантує їх безпечне використання навіть вагітним і годуючим жінкам.
Замовити засоби очищення в інтернет-магазині BrowXenna (Brow Henna), значить віддати перевагу якості і безпеки. Зробити замовлення можливо на сайті або по телефону компанії.