Інструкція з використання хни BrowXenna (Brow Henna)

Підготовка брів до фарбування хною

Щоб підготувати брови до фарбування хною для брів з набору «Шатен», використовуйте спеціальний шампунь з ефектом пілінгу BrowXenna (Brow Henna) Shampoo. Якщо під рукою шампуню немає, знежирте шкіру засобом, що не містить спирту. А для скрабування шкіри використовуйте спеціальну щіточку. Скраб потрібен, щоб видалити ороговілі частинки шкіри. На підготовлену шкіру хна ляже краще, рівномірно і без пробілів.

 

 

Підготовка складу хни

Змішати хну в неметалевої ємності з 3-5 краплями мінеральної води високого очищення BrowXenna (Brow Henna) в співвідношенні 2: 1. Ретельно перемішати отриманий склад. При необхідності можна додати води або хни для отримання консистенції соєвого соусу. Дати складу настоятися 1 хвилину.

 

 

Нанесення хни BrowXenna (Brow Henna)

Нанесіть склад хни на брову за допомогою плоскої кисті. Заповнюйте форму брови, не залишаючи прогалин. Хна BrowXenna (Brow Henna) наноситься в кілька шарів. Скільки нанести вирішує майстер в залежності від бажаного результату. Кожен шар повинен висохнути. При цьому вся процедура в середньому займає 15-25 хвилин.

 

Зняття висохлих шарів хни з брів

Хна знімається ватним диском, змоченим лосьйоном Clean Clear з лінії BrowXenna (Brow Henna). Лосьйон не тільки змиває склад, але і фіксує результат фарбування. Якщо лосьйону немає, можна використовувати теплу воду.

Намочіть ватний диск. Притисніть змочений диск до брови і тримайте кілька секунд. Лосьйон розм'якшить шар хни, і зняття хни не доставить дискомфорту. Починайте знімати висохлі шари хни BrowXenna (Brow Henna) з основи брови (підстава брови знаходиться ближче до перенісся). Потім переходите до арки і кінчика брови.

 

 

Додаткова інформація вказана в інструкції по застосуванню (див. вкладення упаковки).

Термін придатності: 24 місяці з дати виробництва (див. упаковку).

Номінальний об'єм: 10 мл.

 

СКЛАД ХНИ

Екстракт листя лавсона неколючої єгипетської, африканської, австралійської, екстракт листя индигоферы іранської, екстракт листя какао-дерева, п-фенілендіамін (0,2%), п-аминофенол, перборат натрію, лимонна кислота, карбонат магнію, сульфіт натрію, мильний камінь.